شنبه 16 اسفند 1399 - 2:10
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي اردکان :

اختلاف سليقه مسئولان رده بالاي اردکان، مانع وحدت رويه در امور فرهنگي

رئيس اداره تبليغات اسلامي اردکان در جلسه شوراي فرهنگ عمومي اين شهرستان، اعمال سليقه هاي مختلف از سوي مسئولان رده بالاي شهرستان را بزرگترين مانع وحدت رويه در امور فرهنگي دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان يزد، در جلسه شوراي فرهنگي عمومي شهرستان اردکان که با هدف ايجاد فضاي معنوي و ديني در محيطهاي کارگري و صنعتي تشکيل شده بود، رئيس اداره تبليغات اسلامي اردکان ضمن اعلام آمادگي کامل مبني بر مساعدت و مشاوره فرهنگي به واحدهاي صنعتي ، به ضرورت وحدت نظر مسئولان رده بالاي شهرستان در مسائل فرهنگي تأکيد کرد.

حجت‌الاسلام حاجي اسماعيلي گفت: متاسفانه اختلاف سليقه و اعمال سلايق مختلف در شهرستان مانع از وحدت رويه در امور فرهنگي شده واين تشتت و پراکندگي در امور فرهنگي ناشي از نبود مقررات مدون در سطح شهرستان براي امور فرهنگي است در حالي که در ساير بخشها اين مشکل وجود ندارد.

گفتني است، در اين جلسه که با حضور امام جمعه و فرماندار وديگر مسئولان دستگاههاي فرهنگي و اجرايي همراه بود، مقرر شد، همايشي با موضوع فضا سازي معنوي در مراکز صنعتي و مارگري با حضور رؤساي اين مراکز تشکيل و نسبت به اين امر مهم توجيه شوند.

قابل ذکر است، اين جلسه 29 مهر ماه سال جاري در محل اداره ارشاد اسلامي اردکان برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 20:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری