شنبه 16 اسفند 1399 - 14:49
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت در کميته امداد اين شهرستان

حجت الاسلام سيد خليل صفي الحسيني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت به مناسبت عيد غدير در کميته امداد اين شهرستان سخنراني کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان،حجت الاسلام سيد خليل صفي الحسيني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت در اين مراس با بيان اينکه مساله که ولايت فقيه داراي اهميت بسيار و در فضاي فکري جامعه ايران بسيار پرسوال است افزود: اين موضوع از ابعاد مختلفي شايسته بررسي است و چون يک موضوع ذوابعاد است، سوالات بسياري پيرامون آن مطرح مي شود.

وي در ادامه گفت:با انقلاب اسلامي ايران شرايطي فراهم شد تا موضوع ولايت فقيه نه تنها شرايط اجتماعي جامعه را تغيير دهد بلکه مسير جديدي را فراروي بشريت گذاشت و تاثيرات فراواني در مسير انسان امروز قرار داد و طبيعي است پس از سالها که اين موضوع خودش را نشان داد، سوالات و شبهاتي را متوجه خود کند.

وي با بيان اينکه هجمه هاي تبليغاتي در سطح بسيار وسيع عليه ولايت فقيه شده، اظهار داشت: نه تنها اين تبليغات منفي ضرري نزده بلکه باعث شده تا محققان و بزرگان بيشتر در اين زمينه تحقيق کنند و آثار فاخري در اين زمينه توليد کنند.

صفي الحسيني در پايان تبعيت از ولايت مطلقه فقه را عامل سعادت و تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دانست و افزود:اقتدار ايران اسلامي در بيش از سه دهه گذشته مرهون نقش آفريني هاي ولايت و رهبري است.

گفتني است، اين مراسم در تاريخ 1 آبان 92 برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 20:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری