چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14:19
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد رييس تبليغات اسلامي چالوس از روحانيون اعزامي ستاد غدير به مدارس چالوس

رييس اداره تبليغات اسلامي چالوس از روحانيون اعزامي ستاد غدير خم به مدارس شهرستان چالوس بازديد کرد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام علي اسفندياري روز چهارشنبه 1 آبان ماه جاري با حضور در سطح مدارس چالوس از روحانيون اعزامي ستاد غدير شهرستان در مدارس بازديد کرد.

وي در اين بازديد ها با حضور در جلسات تبليغي روحانيون اعزامي از مرکز آينده سازان قم ، ضمن تقدير از حضور روحانيون اين مرکز ، از دانش آموزان خواست تا از اين فرصت ايجاد شده در راستاي شناختن هرچه بيشتر ابعاد مختلف واقعه غدير استفاده نمايند.

دبير ستاد غدير شهرستان چالوس با اشاره به وجود شبهات فراواني که از سوي دشمنان اسلام و تشيع نسبت به واقعه غدير خم در سطح جامعه ، وظيفه هر فرد مسلمان را شناخت حقانيت ولايت حضرت علي (ع) و تحقيق در مورد حادثه غدير خم از طريق منابع معتبر خواند.

رييس اداره تبليغات اسلامي چالوس از دانش آموزان خواست تا با ارتقاء سطح دانش و آگاهي خود پيرامون مسئله جانشيني حضرت علي (ع) بعد از رسول اکرم (ص) ضمن خنثي کردن توطئه و شبهات دشمنان مذهب تشيع ، پايه هاي اعتقادي خود را نسبت به ائمه اطهار (ع) تقويت کنند.

گفتني است، طرح اعزام روحاني به مدارس چالوس از جمله برنامه هاي ستاد غدير خم شهرستان چالوس است که براي سومين سال متوالي در هفته ولايت اجرا مي شود.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری