يكشنبه 17 اسفند 1399 - 18:53
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

تربيت نيروهاي انقلابي با توسعه فرهنگ قرآن ميان نوجوانان ممکن مي‌شود

امام جمعه قشم در مراسم جشن غدير که از سوي تبليغات اسلامي برگزار شد بيان داشت: سرمايه‌گذاري بر روي كودكان و نوجوانان تضمين‌كننده راه اسلام و تربيت نيروهاي انقلابي است که با رويکرد توسعه فرهنگ قرآن و در وهله اول از درون خانواده‌ها شکل مي‌گيرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام رضا جوكار، امام جمعه قشم، سه شنبه 30 مهر 92 در مسجد موسي بن جعفر(ع) روستاي طولا بخش مرکري اين شهرستان گفت: حضور نوجوانان و جوانان در محافل و برنامه‌هاي ديني از جمله پايگاه‌هاي قرآني مساجد، سنگري قوي در مقابل هجمه‌هاي سنگين دشمن است.

وي با اشاره به اينکه امروزه نياز است كه بيشترين سرمايه را جهت ترويج فرهنگ اسلامي و قرآني به‌کار گيريم، افزود: حضور نوجوانان و جوانان در محافل و برنامه‌هاي ديني پادزهري قوي در مقابل هجمه‌هاي سنگين دشمن است.

امام جمعه قشم به جايگاه غدير اشاره و بيان کرد: پيامبراسلام(ص) با اعلام ولايت اميرالمؤمنين علي(ع) به‌عنوان جانشين و ولي بعد از خود، رسالت را به پايان رساند و دين را بر مردم تمام كرد.

جوکار در پايان با بيان اينکه غدير خم نشان وحدت و يكپارچگي جامعه اسلامي است و براي رسيدن به عظمت و بزرگي جامعه اسلامي بايد اين حلقه وحدت را حفظ کنيم، اظهار کرد: غدير خم در نزد جهان اسلام داراي جايگاه رفيعي است و همه مسلمانان به آن اعتقاد دارند.

يادآور مي‌شود، در اين مراسم معنوي كه با مداحي و برگزاري سرود در وصف ائمه معصوم(ع) همراه بود به جمعي از مردم كه در مسابقه غدير شركت كرده بودند هدايايي اهدا شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری