پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 16:59
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هفتگي اداره تبليغات اسلامي بندرترکمن

جلسه هفتگي اداره تبليغات اسلامي بندرترکمن با حضور سرپرست اين اداره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، در اين جلسه و پس از تلاوت آياتي از قرآن کريم ، حجت الاسلام قاسم صادق پور ، سرپرست اداره تبليغات اسلامي بندرترکمن ضمن تبريک اعياد قربان و غدير و با اشاره به مناسبت هاي ماه ذي الحجه گفت: زنده نگه داشتن غدير يعني احياي زندگي علوي در جامعه اسلامي ، غدير بايد زنده بماند تا الگو گيري از حضرت علي (ع) و اهل بيت عليهم السلام براي هميشه در يادها بماند .

وي تلاش و همت بي نظير علامه اميني در اين مسير را راز ماندگاري ايشان دانست و با اشاره به زحمات و خدمات همکاران د ر گراميداشت عيد ا... اکبر خاطر نشان کرد : هر که دراين مسير قدم نهاد نتيجه گرفت و تلاش او ماندگار خواهد بود .

حجت الاسلام صادق پور با بيان اين مطلب که ترويج فرهنگ قرآن و اهل بيت (ع) از کارهاي سازمان تبليغات اسلامي است تلاش بيش از پيش همکاران در پيشبرد اهداف و اجراي برنامه هاي سازمان را خواستار شد .

در ادامه همکاران درخصوص تبليغات و همکاري مراسم جشن غدير در مسجد جامع و فاطميه , پيگيري برنامه هاي گراميداشت روز خانواده ، جمعبندي گزارشات مربوط به روحانيون اعزامي از قم ، تکميل گزارش 6 ماهه اول اقشار اجتماعي ، اعزام روحانيون به همايش استاني رهروان ولايت ، پيگيري هماهنگي و همراهي با پير غلامان حسيني ، تکميل گزارشات قربان تا غدير ، برگزاري کارگاه آموزشي فرق و مذاهب اسلامي ويژه معلمان و مربيان و مشارکت در تهيه و ارسال اخبار بحث و تبادل نظر کردند .

گفتني است، اين جلسه 30مهر 92 برگزار شد .

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری