شنبه 16 اسفند 1399 - 15:33
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي ايلام

استان ايلام به افزايش بودجه فرهنگي نياز دارد

مديرکل تبليغات اسلامي ايلام در ديدار با نماينده مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي ايلام گفت:براي ايجاد تحول فرهنگي در استان و مبارزه با آسيبهاي فرهنگي و اجتماعي لازم است بودجه فرهنگي استان ايلام افزايش پيدا کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي ايلام،حجت‌الاسلام شريفي راد مدير کل تبليغات اسلامي استان ايلام در ديدار با احمد شوهاني نماينده مردم استان در مجلس شوراي اسلامي گفت: استان ايلام به افزايش بودجه فرهنگي نياز دارد.وي گفت:براي ايجاد تحول فرهنگي در استان و مبارزه با آسيبهاي فرهنگي و اجتماعي لازم است نشست نمايندگان استان در مجلس شوراي ايلامي و مديران فرهنگي استان و استاندار و نماينده ولي فقيه در استان با مسئولان فرهنگي کشوري برگزار شود.

حجت الاسلام شريفي راد در ديدار با دکتر احمد شوهاني نماينده مردم استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي بر لزوم آسيب شناسي فرهنگي و مذهبي استان ايلام و تعيين ديني در اين استان تاکيدکرد.

وي افزود : با توجه به کمبود بودجه هاي فرهنگي و انتظارات و توقعات به حق مردم است در تامين بودجه هاي اجتناب ناپذير حضور فرهنگ و دين تجديد نظر شود.

دکتر شوهاني نيز ضمن تقدير از پيگيري و تلاش هاي مديرکل تبليغات اسلامي ايلام در اشاعه فرهنگ اسلامي در استان ايلام گفت: خوشبختانه نمايندگان استان ايلام در تلاش هستند که سهم بودجه فرهنگي استان را افزايش دهند تا انشالله دستگاههاي فرهنگي و ديني استان با دست پر و ميداني تر در رفع مشکلات فرهنگي استان فعاليت کنند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری