پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 6:34
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

معاون فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان

عيد غدير عيد ولايت و روز اکمال دين است

حجت الاسلام جواد نجفي : عيد غدير عيد ولايت است و اين روز، روز اکمال دين است و به تعبير قرآن دين اسلام بدون ولايت و بدون اهل بيت و پيامبر ناقص است

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان حجت الاسلام جواد نجفي با اشاره به اين که عيد غدير فقط عيد شيعيان و مسلمانان نيست گفت: اين عيد متعلق به همه بشريت است چرا که دين اسلام آخرين دين و پيامبر اسلام آخرين پيامبر است.

حجت الاسلام نجفي اظهارداشت: قرآن بزرگترين معجزه پيامبر و براي هدايت همه بشر تا روز قيامت است.

وي تصريح کرد: با توجه به اينکه غدير ادامه و استمرار دارد ولايت اميرالمومنين هم تا روز قيامت استمرار دارد.

معاون فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان با اشاره به فرموده خداوند در قرآن کريم که از امروز اميرالمومنين به عنوان امام جامعه معرفي شد کفار از ضربه زدن به اساس دين اسلم و حکومت دين پيامبر مايوس شدند، گفت: اگر همه مردم تابع امام جامعه مي شدند هيچ قدرتي نمي تواند به اسلام ضربه بزند و اين مي تواند پيام خوبي براي امروز ما باشد.

وي افزود: باتوجه به اينکه بيش از سه دهه از انقلاب اسلامي ايران مي گذرد به عينه لمس کرديم که تا زماني که مردم ايران اسلامي حامي و پشتيبان و مطيع ولايت فقيه هستند هيچ ابرقدرتي نمي تواند به اصل انقلاب ما ضربه وارد کند.

حجت الاسلام نجفي يادآورشد: باتوجه به مشکلاتي که دشمنان براي جمهوري اسلامي ايران ايجاد کردند اما بازهم اين انقلاب روز به روز رتبه دارتر و گسترده تر مي شود و در حال پيشرفت است.

وي خاطرنشان کرد: روز غدير روز برادري، وحدت و روز همدلي است که در اين روز ديد و بازديد وبه جا آوردن صله ارحام از سفارشات ائمه معصومين است.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری