شنبه 16 اسفند 1399 - 14:30
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور مسئولين مساجد و هيئات مذهبي؛

جلسه برنامه ريزي دهه ولايت در بشرويه برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي و با همکاري شوراي هيئات مذهبي، جلسه برنامه ريزي دهه ولايت در شهرستان بشرويه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از عباس خاکشور رابط خبري بشرويه، جلسه برنامه ريزي دهه ولايت با حضور مسئولين مساجد، هيئات مذهبي و ادارات فرهنگي شهرستان بشرويه برگزار شد.

حجت الاسلام رضا بهشتي فر در اين گردهمايي گفت: بزرگداشت غدير وظيفه همه شيعيان است و همگي بايد در حد توانشان در بزرگداشت اين روز تلاش كنند.لذا همه ما بويژه مسئولين مساجد و هيئات مذهبي وظيفه داريم بحث غدير را از منظر تاريخي ، اعتقادي ، سياسي و اجتماعي تبيين نمائيم.

وي افزود: امروز جهان استکبار، ولايت پذيري را نقطه خطر دانسته و به همين جهت با تمام توان به مقابله با آن پرداخته است و شيعه كشي در يمن يكي از مصاديق بارز آن است.

«دباغ زاده»، مسئول شوراي هيئات مذهبي بشرويه نيز در اين جلسه به ارائه گزارشي از فعاليت هاي سومين دوره شوراي هيئات پرداخت و خاطرنشان کرد: با همت ساير هيئات مذهبي، انتخابات چهارمين دوره در روز جمعه باشکوهتر از سال گذشته برگزار خواهد شد.

شايان ذکر است در اين مراسم حجت الاسلام فاطمي مسئول نمايندگي ولي فقيه در جهاد کشاورزي پيرامون اهميت ترويج فرهنگ غدير بياناتي را ارائه کرد و در پايان هيئات و مساجد برنامه هاي اجرايي خود را به اداره تبليات اسلامي اعلام کردند.

اين جلسه دوشنبه 29 مهر 92 در مسجد نخل بشرويه برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری