سه‌شنبه 1 مهر 1399 - 13:25
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور روحاني اعزامي هفته ولايت در دبيرستنان پسرانه شهيد عليرضا اسکندري شهرستان ارسنجان

حجت الاسلام اصغر جدايي روحاني اعزامي هفته ولايت با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي در دبيرستان شهيد عليرضا اسکندري حضور يافت و مطالبي درباره غدير بيان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس ،با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي حجت الاسلام اصغر جدايي روحاني اعزامي هفته ولايت با حضور در دبيرستان پسرانه شهيد عليرضا اسکندري مطالبي را در خصوص هفته ولايت و عيد غدير بيان کرد.

وي بيان داشت :روز عيد غدير روزي است که پيامبر اکرم (ص) الگوي حکومت اسلامي را تا آخر تعيين کردند و فرمودند ارزش غدير براي آن است که با اقامه ولايت يعني با رسيدن حکومت بدست صاحب حق همه مشکلات حل شود و همه انحرافات از بين برود، غدير منحصر به آن زمان تنها نيست و غدير بايد در همه اعصار باشد.

وي عنوان کرد: مقام معظم رهبري نيز در خصوص غدير مي فرمايند همه دنيا ما را با نام علي مي شناسند عيد غدير عيد ولايت و سياست و دخالت مردم در امر حکومت است .

جدايي ابراز داشت: دشمنان اسلام انتظار داشتند که آيين اسلام قائم به شخص باشد و با از ميان رفتن پيغمبر (ص) اوضاع به حالت سابق خود برگردد و اسلام تدريجا برچيده شود اما هنگامي که مشاهده کردند حضرت علي (ع) و کسي که در ميان مسلمانان بي نظير بود به عنوان جانشيني پيامبر انتخاب شد و رسول خدا براي مردم از او بيعت گرفت يأس و نوميدي نسبت به آينده اسلام آنها را فرا گرفت و فهميدند که اسلام آييني است ريشه دار و پايدار .

حجت الاسلام جدايي تصريح کرد: وظيفه ما است که با برنامه هاي جامع و متعدد و متنوع در اين ايام جوانان را با اين روز بزرگ بيشتر آشنا کنيم .

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری