شنبه 5 مهر 1399 - 1:34
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه شوراي فرهنگ عمومي در ريگان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي ريگان از برگزاري جلسه شوراي فرهنگ عمومي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام محمد صادق نازلي افزود:جلسه شوراي فرهنگ عمومي در موضوع اجرايي نشدن مصوبات جلسات در فرمانداري شهرستان ريگان برگزار شد.

در اين جلسه حجت الاسلام محمدصادق نازلي يکي از عوامل عمل نکردن به مصوبات مذهبي از سوي اداره ها را خالي بودن دست مديران در مصارف هزينه اي دانست.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي ريگان در ادامه افزود:از نظر شرع و قانون حضور يک مدير و يا کارمند تا محل کار وظيفه شخصي است و بايد با ماشين شخصي يا سرويس حضور پيدا کند و طبق قانون چنانچه نيروي انتظامي به دليل عدم رعايت بخشنامه خودرويي را توقيف كند فرد خاطي و مقام مسئولي كه اجازه استفاده از صادر كرده به عنوان متصرف غيرمجاز در اموال عمومي تحت تعقيب قرار گرفته و مورد برخورد قضايي و انضباطي قرار گيرد.اما متأسفانه اکثر مديران شهرستان با وسيله نقليه دولتي و تک سرنشين فاصله 200 کيلومتري منزل در شهر بم و محل کار در ريگان را طي مي کنند.

نازلي در ادامه افزود : با حذف هزينه و استهلاک اين ماشينهاي و صرف هزينه صرفه جويي شده در امورات مذهبي بخشي از امور ديني در ادارات انجام مي پذيرد.

وي ضمن بيان اينکه انتقاد سازنده در محيط برادري از دستورات اسلام است گفت : اميدواريم در دولت آينده اين بناي اشتباه اصلاح گردد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری