پنجشنبه 3 مهر 1399 - 17:11
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

گراش آماده‌ي جشن ولايت

ستاد غدير شهرستان گراش در سالن کنفرايس فرمانداري اين شهرستان تشکيل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان فارس، ستاد غدير شهرستان گراش با حضور معاون فرماندار ، حجت الاسلام رضا صفايي رييس اداره تبليغات اسلامي و اعضاي ستاد غدير در سالن کنفرانس فرمانداري شهرستان گراش تشکيل جلسه داد.

سليمان کرمي معاون فرماندار گراش در اين جلسه گفت: عيد غدير خم از با ارزش‌ترين و والاترين اعياد مسلمانان است و حفظ و تکريم آن بر هر مسلماني واجب است.

وي با بيان اينکه امروز مهمترين واساسي ترين اقدام براي زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدي (ص) نکوداشت و ترويج و نهادينه کردن فرهنگ غدير است افزود: مساله غدير و عيد غدير يک جرقه نيست بلکه يک جريان عظيم در تاريخ اسلام است و ما بايد در هرچه بهتر برگزاري جشن اين روز تمام توان خود را به کار بگيريم.

حجت الاسلام صفايي نيز با بيان اينکه برگزاري جشن غدير بايد به سمت گروه‌هاي مردمي و هيات‌هاي مذهبي و سازمان‌هاي مردم نهاد حرکت کند، تصريح کرد: شهرستان گراش توان بالايي براي اجراي برنامه‌هايي در عرصه‌هاي فرهنگي و ديني و مذهبي دارد و بايد از تمامي اين ظرفيت‌ها به منظور برگزاري هر چه با شکوه‌تر جشن عيد غدير بهره گرفت.

وي خاطر نشان ساخت: همه شيعيان بايد در ترويج فرهنگ غدير همچون فرهنگ عاشورا و فرهنگ فاطمي و فرهنگ مهدويت تلاش و همت کنند و با ايجاد شور و نشاط اجتماعي توطئه هاي دشمنان را همچون گذشته خنثي کنند .

شايان ذکر است: هيات‌ امناي حسينيه‌ي اعظم گراش از آيت‌الله نظري منفرد از اساتيد تاريخ اسلام به منظور ايراد سخنراني و افزايش سطح دانش و آگاهي مردم پيرامون واقعه غدير دعوت کرده است و اين مراسم در شب و روز عيد غدير باشکوه برگزار خواهد شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری