جمعه 15 آذر 1398 - 11:45
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي مسئولين کانون هاي قرآن ادارات و نمايندگي هاي تبليغات اسلامي مازندران برگزار شد

گردهمايي مسئولين کانون هاي قرآن ادارات و نمايندگي هاي تبليغات اسلامي مازندران در خصوص طرح و برنامه فصل پاييز در اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در اين گردهمايي که روز سه شنبه 30 مهر ماه در اداره کل برگزار شد سعيد قرباني مسئول دارالقرآن و مشاور قرآني استاندار مازندران ضمن تبريک اعياد قربان و غدير و گراميداشت دهه ولايت، طي سخناني از تلاش و فعاليت مسئولين کانون هاي قرآن سراسر استان تقدير و تشکر کرد و آنان را به تلاش و پشتکار در عرصه انجام طرح هاي قرآني فراخواند.

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در ادامه از مسئولين کانون هاي قرآن خواست تا جهت برتر برگزار شدن طرح هاي قرآني تعامل خوبي با مديران مؤسسات و خانه هاي قرآن داشته باشند.

در ادامه رحمت الله محمدحسن نژاد مسئول آموزش دارالقرآن اين اداره کل پيرامون طرح هاي آموزشي فصل پاييز جهت اجرا در مؤسسات و خانه هاي قرآن و برگزاري مسابقه نورالهدي و تسنيم مواردي را ارائه کرد.

گفتني است ، در پايان اين گردهمايي هر يک از مسئولين کانون هاي قرآن ادارات و نمايندگي هاي تبليغات اسلامي مازندران نظرات و پيشنهادات خور را در خصوص طرح و فعاليت هاي قرآني ارائه دادند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری