چهارشنبه 9 مهر 1399 - 2:50
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي شمال كرج برگزار شد:

دهمين جلسه کميته بررسي انحرافات اجتماعي در شمال کرج برگزار شد

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ، در دهمين جلسه کميته کاهش آسيبهاي اخلاقي گفت : اگر فرهنگ را به درختي تشبيه كنيم،خانواده ريشه اين درخت است و ريشه هر درختي مهمترين عضو آن را تشكيل مي دهد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز ؛ در اين جلسه ، حجت الاسلام محمد محمدي سيستاني ،سرپرست اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ،خانواده را کانوني اعلام کرد که بايد براي حفظ حرمت و کرامت انسان و تأمين سلامت جسماني و رواني و رشد معنوي استحکام يابد.

حجت الاسلام سيستاني، در ارتباط با اهميت روابط در خانواده افزود : پايه و اساس روابط درون خانوادگي ، بر محور رابطه پدر و مادر استوار است ، رابطه خوشايند وآرام بخش زوجين ، مناسبترين بستر شکوفايي وتعالي شخصيت آنها را فراهم مي نمايد و نياز هميشه فرزندان را به رابطه گرم و خوشايند و دوست داشتني با والدين خود تأمين مي نمايد.

وي در ادامه اظهار داشت : همه انسانها دوست دارند با آنها صميمانه ، متواضعانه ، شفيقانه و حکيمانه صحبت نمايند و از رفتار مغرضانه ، متکبرانه ، غريبانه ، حاکمانه و تنبيه گرانه و تهديدآميز ناخرسند وگريزانند. بنابراين بايد سعي کرد که رفتار با فرزندان ، رفتاري همراه با مهر و محبت و صميميت باشد.

در ادامه ، هر يک از اعضاي حاضر در جلسه ، به بيان نقطه نظرات خود در خصوص راهکارهاي رفع آسيبها و معضلات نهاد خانواده پرداختند.

شايان ذکر است اين جلسه ، در روز 28 مهرماه92و در سالن جلسات اداره تبليغات اسلامي شمال كرج برگزار شده است.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری