دوشنبه 20 مرداد 1399 - 23:25
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

كارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي شمال کرج:

قرآن نزديکترين راه براي رسيدن به حقيقت خالقيت است

كارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ،گفت: تکيه بر فرهنگ قرآني نجات‌بخش جامعه انساني است چرا که دستورالعمل زندگي سالم بشر تنها،در کتاب آسماني(قرآن) تدوين و طراحي شده است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي شمال كرج ، حجت الاسلام حسين اوليايي، در مراسم قرآني آوا که مردادماه برگزار شد، اظهار داشت: فلاح و رستگاري جامعه اسلامي در گرو عمل به فرامين و دستورات قرآن کريم است که اگر به معناي واقعي تبيين و تفهيم شود جامعه ما از بسياري گرفتاري‌ها خلاصي مي‌يابد.

وي با بيان اين‌که اين سن بهترين فرصت براي جوانان و نوجوانان است تا با تکيه بر قرآن رشد اخلاقي و تربيت اسلامي پيدا کنند، تصريح کرد: حرکتي که امروز در جامعه ما به همت عموم مردم و دست‌اندرکاران در ساري و جاري کردن فرهنگ قرآني شروع شده است يک حرکت مبارکي است که اميدواريم نتيجه آن به فراگير شدن فرهنگ قرآني در جامعه تبديل شود.

وي در ادامه بيان کرد: تلاش مي‌کنيم اين طرح را در تمام شهرستان‌هاي استان پياده کنيم که به عنوان يک الگوي مناسب به شوراي فرهنگ عمومي تقديم مي‌شود تا با تأييد نهايي در سراسر کشور اجرايي شود.

كارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ،با اعلام اين‌ که نورانيت قرآن مانع به ثمر نشستن جهل و ناداني استکبار مي‌شود، گفت: دشمن تلاش مي‌کند تا انقلاب اسلامي ما را با شيوه‌هاي مختلف زير سئوال ببرد که در اين زمينه ما با تکيه بر کلام الهي مي‌توانيم از آن پيشگيري کنيم.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری