يكشنبه 28 بهمن 1397 - 3:53
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان غدير را تبريک مي گويد

تارنماي فرهنگي اطلاع رساني تبيان با انتشار کارت پستال ويژه عيد سعيد غدير،اين عيد فرخنده را به همه کاربران محيط مجازي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،باشگاه کاربران موسسه تبيان اين کارت پستال را طراحي و منتشر کرده است.

ارسال اين کارت از طريق پست الکترونيک از نشاني فرستنده به گيرنده وبا جمله هاي دلخواه فرستنده صورت مي پذيرد.

در مقدمه ارسال اين کارت چنين آمده است:«وقتي دستان محمد (صلي‌الله‌عليه‌وآله) و علي (عليه‌السلام) در آسمان اوج گرفت و به هم رسيد، برکه کم‌جان غدير، اشک شوق جاري کرد.

غدير، همه‌ي همهمه‌ها را مي‌شنيد: «بيعت مي‌کنيم با دل‌هاي خود و جان‌هاي خود و دست و زبان خود...» گيسوان بلند نخلستان‌ها در هواي علي (عليه‌السلام) وزيدن گرفت. گل از روي گل شکفت و دل‌هاي خسته و بي‌رمق روزگار، سرشار از شادماني شد.

پيامبر (صلي‌الله‌عليه‌وآله) فرمودند تا جايگاهي فراهم کنند تا حتي کوته‌بين‌ترين انسان‌ها، قامت آسماني و دل‌انگيز حضرت را ببينند؛ تا آن‌گاه که دست نوراني حضرت، امانت ولايت را به دستان با کفايت امامت مي‌سپارد، همه شاهد باشند.

پيامبر (صلي‌الله‌عليه‌وآله) بازوي علي (عليه‌السلام) را گرفت و بالا برد. آسمان، هم‌پاي او قد کشيد...سروها، خودشان را بالا کشيدند...رسول خاتم، در گوش جهانيان زمزمه مي‌کرد: «هر کس من پيشواي اويم، علي (عليه‌السلام) پيشواي اوست…»

جبرئيل فرود آمد. بوي خوش پيامش، زمين را عطرآگين کرد. خدا، او را با عهد بزرگي فرستاده بود؛ عهد ولايت.زيرا كه هيچ‌گاه، زمين، بي‌حجت نمي‌ماند... خجسته باد پيوند «نبوت» و «امامت» در نقطه اوجي به نام غديرخم که غدير، گره محکمي است براي رشته ديانت.غدير خم، عيد تکميل رسالت مبارک...»

علاقه مندان مي توانند براي ارسال اين کارت پستال به نشاني http://tebyan.net/ مراجعه کنند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری