شنبه 16 اسفند 1399 - 1:46
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام شاکري:

سخنان و احاديث ارزشمند امام هادي(ع)بايد الگوئي براي جامعه اسلامي باشد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان کميجان در مراسم جشن ميلاد امام هادي(ع)گفت:سخنان و احاديث ارزشمند امام هادي(ع)بايد الگوئي براي جامعه اسلامي باشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام علي شاکري دراين مراسم با شکوه ضمن تبريک ولادت با سعادت امام هادي(ع) گفت :امام هادي(ع)درتيره‌ترين دوران اختلافات خلفاي عباسي همانند پدربزرگوارش به توسعه و گسترش آئين اسلام پرداخت و اصالت تعاليم اسلامي را از گزند حوادث و آفات محفوظ داشت.

وي اظهار کرد: آن ‌حضرت ازهمان دوران نوجواني ازآن هنگامي که درمکتب پدر بزرگوارش درس علم ومعرفت مي‌آموخت به راهنمائي و ارشاد مردم مي‌پرداخت و درمکتب عالي دانش و فضيلت خود‌،گروه‌هائي ازعلاقه‌مندان و ارادت ‌ورزان خاندان نبوت را مي پروراند‌. شاکري درعصرخود در دانش و فضيلت و شرف انساني‌ و مجاهدت‌هاي اسلامي نظير و همتا نداشت و به دين ترتيب دهمين ثمره باغ ولايت باعث سربلندي و افتخاراسلام شد.

گفتني است ،اين مراسم در يک شنبه شب 28 مهر سال جاري شب پانزدهم ماه ذي‌الحجه 1434ه.ق ، بعد ازاقامه نماز مغرب وعشاء و درجمع نماز گزاران و علاقمندان به خاندان عصمت و طهارت در مسجد موسي بن جعفر(ع)کميجان برگزارشد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 19:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری