پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 22:14
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

تجليل از سادات تجليل از غدير است

معاون فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي تبليغات اسلامي گيلان با بيان اين که تجليل از سادات تجليل از غدير است، گفت : اگر فرهنگ غدير در جامعه احياء شود ارزش ها نهادينه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت الاسلام سيد حسين گلميرزاده، در جمع دانشجويان آموزشکده دکتر معين رشت با بيان اينکه تجليل از سادات تجليل از غدير است، اظهار داشت : به وسيله احياي فرهنگ غدير، ارزش ها در جامعه احياء و نهادينه خواهد شد.

وي همچنين در ادامه سخنانش تصريح کرد: قرآن مجيد به پيامبر اکرم(ص) دستور اجراي امر غدير را مي دهد که اين دستور اگر انجام شود اسلام تکميل و نعمت ها تمام مي شود.

اين مسئول فرهنگي با اشاره به اينکه ما با ولايت عزت مي گيريم ، تاکيد کرد : دشمن هم از ولايت وحشت دارد که بايد همواره از اين همه عظمت الهي خشمگين باشد.

معاون فرهنگي ، پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان در بخش پاياني سخنانش با اشاره به تبيين حقيقت غدير از سوي گويندگان و خطباء، خاطرنشان ساخت: در دهه ولايت بيش از 500 مبلغ ديني در سراسر استان اعزام مي شوند .

لازم به توضيح است ، در پايان اين مراسم که مسئولان و اساتيد آموزشکده دکتر معين رشت حضور داشتند، از 61 دانشجوي سيده تجليل به عمل آمد.

گفتني است، اين مراسم 30 مهر ماه 92 در سالن اجتماعات اداره کل تبليغات اسلامي گيلان برگزار شد .

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری