پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 16:16
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

توديع و معارفه معاون اداري و مالي و ذيحسابي اداره کل تبلغات اسلامي اردبيل

جلسه توديع و معارفه معاون اداري و مالي و ذيحسابي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل با حضور مدير کل و کارکنان اين اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، حجت الاسلام مهدي ستوده مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل در اين جلسه در سخناني پيشرفت يک مجموعه فرهنگي را در استفاده از نظرات و ايده هاي خلاق و تاثير گزار نيروهاي آن مجموعه عنوان کرد و افزود: اگر در دستگاه هاي فرهنگي اصلاح فکري نباشد زحمات کارکنان تنيجه مطلوبي نخواهد داشت.

وي گفت: سازمان تبليغات اسلامي با انديشه ها و باورهاي مردم در ارتباط است و تقويت اين باور و اعتقاد بر عهده متوليان فرهنگي اين اداره مي باشد که به نحو شايسته در اين امر تلاش و همت کنند.

مدير کل تبليغات اسلامي اردبيل در ادامه از کسب مقام برتر اين اداره در بين ادارات تبليغات اسلامي سراسر کشور در راستاي اجراي فعاليت هاي فرهنگي و تبليغي گفت: در بحث فعاليت هاي عمراني از جمله خانه هاي عالم، احداث ساختمان مدرسه علوم و معارف اسلامي صدرا و نيز اجراي گفتمان ديني، آموزش و پژوهش، تشکل هاي ديني، امور بانوان، اعزام مبلغ و توسعه فضاي مجازي با محوريت ديني و فرهنگي اين اداره توانسته است موفق عمل کند و فعاليت هاي شايسته اي در بين اقشار مختلف ارائه دهد.

در ادامه اين جلسه، طي حکمي جاويد رخشاني به عنوان سرپرست معاون اداري و مالي و حسين شعباني به عنوان ذيحساب اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل معرفي شدند.

گفتني است، اين جلسه با حضور کارکنان اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل در محل دفتر مدير کل برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری