سه‌شنبه 19 آذر 1398 - 22:3
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه ستاد غدير در سيمرغ برگزار شد

جلسه ستاد غدير با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ و مسئولين ادارات در سالن کنفرانس اين اداره برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين جلسه که روز سه شنبه 30 مهر ماه 92 برگزار شد ، گفت : راز موفقيت پيامبر اکرم (ص) در سه چيز بود (( در ميان شما هستم ، از جنس شما هستم و با شما هستم )) رسول اکرم (ص) در روز عيد غدير خم با ابلاغ پيام خداوند و معرفي حضرت علي (ع) به عنوان ولي و اميرالمؤمنين (ع) رسالت خود را کامل کرد .

مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سيمرغ افزود : حادثه غدير يک حادثه ساده نبود بلکه گره خورده به بسياري از برنامه هاي سرنوشت ساز بشريت ، اين واقعه عظيم مختص به شيعه نيست بلکه به تمامي جهان تعلق دارد مانند اين که آفتاب مي تابد و همه از وجود آن استفاده مي کنند .

وي تصريح کرد : پاسداشت غدير به منزله تبعيت از ولايت فقيه و حرکت مردم در مسير ولايت از نشانه هاي بارز اين آگاهي و درک عميق بوده و هديه اي ارزشمند براي تمام نسل هاي آينده است .

اين مسئول فرهنگي بيان داشت : وظيفه ما اين است که غدير را به عنوان سرچشمه الهي ، چراغ راه مسلمانان قرار دهيم و بدانيم که با ترويج آن کشور هاي اسلامي را از سيطره دشمنان اسلام نجات خواهيم داد .

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری