شنبه 23 آذر 1398 - 1:25
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

معرفي روحاني مستقر روستاي طارم حاجي آباد

با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد مراسم معارفه حجت الاسلام عسکري روحاني مستقر روستاي طارم در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد،اعضاي شوراي اسلامي و هيئت امناءمسجد روستاي طارم، مراسم معارفه روحانيون مستقر در روستاي طارم حاجي آباد برگزار شد.

دراين مراسم که بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد روستا برگزار شد، حجت الاسلام فواديان رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد، طي سخناني به حضور 10 ساله روحاني مستقر در اين روستا اشاره و افزود:اين نشان از حمايت مردم و حضور در برنامه هاي ملي و مذهبي بوده و اکنون که روحاني جديد در اين روستا مستقر شده است مردم بايد به حضور خود همچنان ادامه دهند.

وي تصريح کرد:روحانيون مستقر در روستاها موجب پيشرفت و تعالي مردم آن روستا است لذا بايد مردم با حضور پر رنگ خود زمينه دلگرمي روحانيون جهت استقرار و ماندن در روستا را فراهم كنند.

در ادامه با حضور اعضاي شوراي اسلامي روستا و مردم حکم استقرار حجت الاسلام عسکري که از سوي مدير کل تبليغات اسلامي هرمزگان صادر شده بود توسط رئيس اداره تبليغات اسلامي قرائت شد و به وي اهداء شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری