شنبه 16 اسفند 1399 - 2:23
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست هماهنگي اعزام مبلغان به مدارس کبودراهنگ

به همت اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ نشست هماهنگي اعزام مبلغان به مدارس اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، نشست هماهنگي اعزام مبلغان به مدارس کبودراهنگ با حضور رييس اداره تبليغات اسلامي، امام جمعه، رييس آموزش پرورش و روحانيون اين شهرستان برگزار شد.

عسگري رييس آموزش و پرورش کبودراهنگ در اين نشست، مدارس را بستري آماده براي حضور و فعاليت طلاب توانمند خواهر و برادر عنوان کرد و افزود: مبلغين در زمينه هاي برگزاري نماز جماعت و فعاليت هاي پرورشي و فرهنگي و مناسبت هاي ولايي، جلسات پرسش و پاسخ و ديگر مقوله ها مي توانند در مدارس فعاليت کنند.

وي هماهنگي اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ با آموزش و پرورش را در تعيين محتوا و اجراي برنامه هاي آموزشي و پرورشي مدارس مهم دانست و از رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ خواست تا با اعزام مبلغان به مدارس زمينه شکوفايي مذهبي و اسلامي دانش آموزان را فراهم کند.

عسگري از روحانيون حاضر در جمع خواست تلاش مضاعف در آموزش و توانمند سازي مذهبي دانش آموزان داشته باشند و با رصد كردن شبهات ذهني و آسيب شناسي مسائل دانش آموزان، تاثيرگذاري بهتري را در رفع تهاجم فرهنگي و نهادينه كردن آموزه هاي ديني در سال تحصيلي آينده رقم بزنند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ نيز با اشاره به اينكه اداره در سال هاي گذشته روحانيون را به مدارس بخش مرکزي و توابع اعزام کرده است تصريح كرد: فعاليت مبلغان در مدارس در گسترش و ترويج عقايد مذهبي و اسلامي بسيار تاثيرگذار و رضايت بخش بوده است.

حجت الاسلام حسين علي قمري نيا گفت: اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ با حضو 150 روحاني و مبلغ خواهر و برادر از آمادگي و توان لازم براي اعزام ائمه جماعات و مشاور مذهبي به مدارس برخوردار است.

گفتني است، در اين نشست مقرر شد به همت اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ مبلغان به عنوان ائمه جماعات و مشاوران مذهبي به مدارس دخترانه و پسرانه شهرستان و توابع اعزام شوند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری