دوشنبه 18 اسفند 1399 - 12:59
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست رييس تبليغات اسلامي کبودراهنگ با شوراي کانون مداحان کبودراهنگ

رييس تبليغات اسلامي کبودراهنگ با شوراي کانون مداحان کبودراهنگ به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين نشست حجت الاسلام حسين قمري نيا از فعاليت کانون مداحان شهرستان ابراز خرسندي کرد و بيان داشت: کانون مداحان محل رسيدگي به امور مداحان و پيگيري مشکلات در جهت رفع آن است و مداحان هم بايد در چارچوب اين کانون فعاليت کنند.

وي از مسئول کانون مداحان کبودراهنگ خواست تا با برگزاري دوره هاي آموزشي، آسيب هاي مداحي بررسي شود تا آسيبي به جامعه مداحان وارد نشود.

وي از برگزاري دوره هاي آموزشي اصول مداحي و آسيب شناسي مداحي به همت اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ خبر داد و گفت: امسال نيز اداره در دو بخش خواهران و برادران دوره آموزشي با عنوان بررسي بدعت ها و آسيب شناسي مداحي برگزار خواهد کرد.

در ادامه اين نشست حسين رييسي مسئول کانون مداحان کبودراهنگ با قدرداني از فعاليت هاي اداره تبليغات اسلامي در زمينه مداحي گفت: شوراي کانون مداحان شهرستان نيز با شناسايي و ساماندهي مداحان خواهر و برادر در زمينه برگزاري برنامه هاي آموزشي فعال بوده است.

وي از برگزاري دوره آموزشي مداحي در هفته جاري خبر داد و افزود: در اين دوره آموزشي حجت الاسلام دشتکي مديرکل تبليغات اسلامي همدان و محمدعلي پورمختار نماينده مجلس کبودراهنگ حضور خواهند يافت.

گفتني است دوره آموزشي مداحي 2 آبان همزمان با عيد غدير در اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ با حضور مسئولان و مداحان اين شهرستان برگزار خواهد شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری