يكشنبه 10 اسفند 1399 - 5:4
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري زنجان:

بازسازي وقايع تاريخي يکي از شيوه هاي تاثيرگذار ترويج مباني اسلامي است

مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري زنجان در بازديد از همايش بزرگ بازسازي واقعه غدير در استان زنجان که با همکاري حوزه هنري اداره کل تبليغات اسلامي زنجان برگزار مي شود گفت : بازسازي وقايع تاريخي را يکي از شيوه هاي تاثيرگذار ترويج مباني اسلامي در جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، علي اسماعيلي امروز با اشاره به برگزاري همايش بزرگ بازسازي واقعه غدير در استان زنجان ابراز داشت : تاکنون در استان زنجان برنامه اي به اين وسعت و عظمت اجرا نشده است.

وي با اشاره به اينکه هنر ابزار مهم و تاثيرگذاري در راستاي رساندن پيام هاي مختلف در جامعه است، افزود: بازسازي وقايع تاريخي در قالب نمايش و با استفاده از هنر عامل تاثيرگذاري در راستاي بيان واقعيت هاي تاريخي و اسلامي در بين جوانان است.

عضو کميته اجرايي ستاد بازسازي واقعه غدير در استان زنجان با بيان اينکه دهه امامت و ولايت در بين مردم از جايگاه ويژه اي برخوردار است، ابراز داشت: اميدواريم برگزاري اين برنامه در معرفي واقعيت ها و مناسبت هاي مهم و تاريخي و اسلامي در ميان همه اقشار جامعه بويژه جوانان و نوجوانان موثر باشد.

وي بازسازي واقعه غدير را شيوه جديد تبليغ مفاهيم اسلامي برشمرد و ادامه داد: اگر اين اقدام در سالهاي آينده در همه نقاط از جمله روستاها و شهرهاي کوچک نيز اجرا شود قطعا تاثير بسزايي در ترويج مفاهيم اسلامي در جامعه خواهد داشت.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری