پنجشنبه 1 آبان 1399 - 17:51
پربازديدترين اخبار از استان
قم
  • هيچ خبري موجود نيست

تقدير فرمانده انتظامي قم از كارشناس فرهنگي امور بانوان تبليغات اسلامي

فرمانده انتظامي استان قم از تلاش‌هاي كارشناس فرهنگي امور بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان در راستاي امر به معروف و نهي از منكر قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قم،‌ در لوح سپاس سرتيپ دوم پاسدار كاظم مجتبايي خطاب به اشرف يوسفي آمده است: قدم نهادن در مسير پاسداشت و صيانت از ارزش‌ها علاوه بر عزمي برخواسته از تعهد و ايثار قدم‌هايي محكم و استوار و غيرتي دين مدار و پرعيار در راستاي امر به معروف و نهي از منكر مي‌طلبد.

توانمندي‌هاي متعهدانه و مسئولانه جنابعالي سوابقي را رقم زده است كه گوياي شايستگي‌هاي لازم براي انتخاب در اين عرصه مي‌باشد و ما بر خود وظيفه مي‌دانيم كه در اين راه مقدس و با صفا از برنامه ريزي و همكاري بي دريغ خدمتگزاران شفيق در ارائه خدمات تقدير و تشكر به عمل آوريم.

بدين وسيله با اهداي اين لوح تقدير از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالي در زمينه پيشبرد اهداف تعالي تعالي و فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر قدرداني نموده و از درگاه ايزد منان براي شما و تمام پاسداران ارزش‌ها توفيقات روزافزون تحت توجهات حضرت ولي عصر(ع) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري آرزومندم.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری