چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 14:39
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري سمينار آموزشي غديريه با همکاري تبليغات اسلامي زنجان

مسئول امور مساجد اداره کل تبليغات اسلامي استان زنجان از برگزاري سمينار آموزشي غديريه با حضور ائمه جماعات شهر زنجان و با همکاري تبليغات اسلامي اين شهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ، حجت الاسلام علي ميرزابگي روز دوشنبه 29 مهر ماه با اعلام اين مطلب افزود : در اين سمينار آموزشي که به مدت سه ساعت با حضور ائمه جماعات شهر زنجان در محل سالن اجتماعات مسجد جامع زنجان برگزار شد ، سه تن از اساتيد حوزه علميه قم به تبيين اهداف و ضرورت اشاعه فرهنگ غدير خم در بين نسلهاي حاضر و نسلهاي آتي پرداختند و شيوه هاي تبليغ بروز و کارآمد در بحث امامت و ولايت توسط اساتيد مذکور بيان شد .

وي ادامه داد : در اين جلسه حجت الاسلام محمدعلي مصلي رابط ستاد غديريه در استان به تبيين اهداف احياي مناسبتهاي ديني و ضرورت آن بويژه در خصوص واقعه متفق القول غدير پرداخته و شبهات فرقه ضاله وهابيت را به لحاظ کمي و کيفي مطرح نمود .

سپس حجت الاسلام صانعي يکي ديگر از اساتيد فن به تبيين موضوعات محتوايي غدير و امامت پرداخت و در پايان حجت الاسلام اميني يکي ديگر از اساتيد ستاد غديريه شيوه هاي پرده خواني واقعه غدير را با استفاده از بنر طراحي شده به حاضرين ارائه نمود .

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری