سه‌شنبه 19 اسفند 1399 - 10:41
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

ترويج فرهنگ عاملي موثر در رشد و تقويت هر فرهنگ است

همزمان با دهه ولايت همايش مديران و فعالان فرهنگي سميرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، همايش فرهنگي فعالان اين عرصه در شهرستان سميرم به مناسبت دهه ولايت با حضور مسوولان کانون هاي مساجد و فعالان فرهنگي شهرستان سميرم برگزار شد.

در اين آيين که در سالن همايش هاي سد مخزني سد حنا و با همکاري کانون فرهنگي الغدير اين شهر آغاز شده، و با برگزاري کارگاه آموزشي فرهنگي به پايان رسيد.

محمد رضا ملکي ها مدير عامل موسسه فرهنگي بقيه الله (عج) استان اصفهان در اين آيين اظهار کرد: فرهنگ، اصالت هر جامعه و کشور است و همه بايد در راه غني شدن و برتر شدن آن گام بردارند تا با همراه شدن با دنياي امروز، فرهنگي اصيل و جامعه پسند همواره در جامعه حضور داشته باشد.

وي افزود: ترويج فرهنگ عاملي موثر در رشد و تقويت هر فرهنگ است و بايد توجه داشت که فعاليت فعالان فرهنگي هر جامعه مهمترين موضوع در اين زمينه است.

مدير عامل موسسه فرهنگي بقيه الله (عج) افزود: درجامعه اسلامي مساجد مهد فرهنگ و ترويج و رشد آن بوده که با حضور فعالان فرهنگي در اين مکان مقدس و وجود کانون هاي مساجد در کنار آن اميدواريم شاهد رشد بيش از پيش فرهنگ غني اسلامي در کشور ايران باشيم. همايش مديران و فعالان فرهنگي شهرستان سميرم با برگزاري گارگاه آموزشي فرهنگي با موضوع مديريت استراتژيک فعاليت هاي ديني با حضور دکتر اکبري استاد دانشگاه، به پايان رسيد.

شايان ذکر است حجت الاسلام موسوي امام جمعه و حجت الاسلام رضايي رئيس اداره تبليغات اسلامي سميرم در اين همايش حضور داشتند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری