شنبه 23 آذر 1398 - 8:22
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني 63 مبلغ با محوريت غدير و ولايت در کبودراهنگ

به همت اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ به مناسبت عيدغديرخم، 63 مبلغ با محوريت غدير و ولايت در اين شهرستان سخنراني مي کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ در گفتگويي از سخنراني 63 مبلغ با محوريت غدير و ولايت به مناسبت عيد غدير در اين شهرستان سخنراني مي کنند.

حجت الاسلام حسين علي قمري نيا گفت: حضور و تبليغ روحانيون جامعه به ويژه در مساجد سبب ارتقاء فکري و معنوي مردم است که خود عامل موثري در پيشبرد اهداف ديني و اجتماعي محسوب مي شود.

وي اظهار کرد: علما و روحانيان در تمام شئون اجتماعي و زندگي مردم با رفتار و گفتار خود، به حفظ اصالت دين و تبليغ مسائل مهم جامعه که ولايت و رهبري يکي از همين مسائل است، پرداختند.

قمري نيا با بيان اينکه روحانيون در امور تبليغي به عنوان يک اصل، نقش اساسي و بي‏‌بديلي را ايفا کرده اند گفت: امسال با برگزاري نشست هاي متعدد با بيش از 70 مبلغ براي تبليغ و برگزاري نشست هاي سخنراني در عيد غدير در بخش مرکزي و توابع برنامه ريزي شده است.

رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ، جوامع بشري را نيازمند يادآوري و حضور دائم هويت هاي فرهنگي و اصالت هاي معنوي عنوان کرد و افزود: عيد غدير بزرگترين فرصت براي معرفي هويت هاي مذهبي و معنوي جامعه اسلامي است.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 18:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری