پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 22:20
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

غدير يک واقعه نيست بلکه اتصال خط نبوت به امامت و هدايت مردم به صراط مستقيم است

رئيس اداره تبليغات اسلامي کهگيلويه در جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي اين شهرستان گفت:غدير تنها يک واقعه نيست بلکه اتصال خط نبوت به امامت و هدايت مردم به صراط مستقيم است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد، در اين جلسه که با حضور نمايندگان ادارات و نهادهاي فرهنگي در اداه تبليغات اسلامي کهگيلويه برگزار شد،حجت‌الاسلام سيد‌محمد حسيني‌طلب، رئيس اين اداره با اشاره به هدف از برگزاري جلسه گفت: برنامه ‌ريزي براي عيد بزرگ خداوند بر ما لازم است و بايد بدانيم مساله غدير روحيه معنويت حقيقي و ولايت مداري را در اذهان زنده مي‌کند.

وي خاطر نشان کرد: غدير تنها يک واقعه نيست بلکه اتصال خط نبوت به امامت و هدايت مردم به صراط مستقيم است.

حسيني طلب افزود :نظير چنين واقعه اي ميان بني‌اسرائيل اتفاق افتاد و وقتي طالوت به عنوان فرمانده بني اسرائيل برگزيده شد بزرگان بني‌اسرائيل نپذيرفتند و در اسلام هم بعد از رحلت پيامبر با تشکيل جلسه در سقيفه از فرمان پيامبر و خدا سرپيچي کردند و اکنون ما زنده کننده راه واقعي پيامبر(صلي‌الله عليه و آله) و احياي ارزش‌هاي غدير هستيم.

در اين جلسه مقرر شد اداره تبليغات اسلامي يکي از روحانيون برجسته حوزه علميه قم را براي دهه ولايت دعوت کند و با حضور وي در همين زمينه در مدارس گفتمان ديني برگزار کند.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 17:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری