چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 18:13
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي جشن بزرگ غدير در شهرستان کلاله

جلسه هماهنگي جشن بزرگ غدير خم در اداره تبليغات اسلامي کلاله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان، سيد رضا حسيني مسئول تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي شهرستان کلاله از برگزاري جلسه هماهنگي جشن بزرگ غدير خم در مصلي امير المومنين (ع)اين شهرستان خبر داد.

حسيني افزود: در اين جلسه حجت الاسلام رضا ديلمي رئيس اداره تبليغات اسلامي کلاله در سخناني عيد غدير را از ارزشمندترين اعياد مسلمين معرفي کرد و گفت: عيد غدير، عيد الله اكبر و عيد آل محمد و ارزشمندترين و والاترين عيد اسلامى‏است.

وي در ادامه با اشاره به سخني ازامام صادق ‏عليه السلام گفت:ايشان مي فرمايند: روزعيد غدير خم در ميان سه عيد فطر و قربان و جمعه، مانند درخشندگى ماه در ميان ‏ستارگان است. چه تعبير ظريفى امام دارد كه عيد غدير را تشبيه به ماه كرده است و ديگر اعياد را به ستاره، زيرا در اين روز بزرگ بود كه خداوند اعلام كرد امروز دين را بر شما تكميل كردم و نعمتم را بر شما به اتمام رساندم . نعمت ‏بزرگ اسلام كه از هر نعمتى ارزنده ‏تر و گرانبهاتر است، جز با ولايت على‏عليه السلام كامل و محقق نمى‏شود.

گفتني است، اين جلسه 29 مهر 92 با حضور رئيس شوراي هيئات مذهبي،مسئول کانون مداحان وشعراي آئيني ومسئولين هيئات فعال، در اداره تبليغات اسلامي شهرستان کلاله برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 17:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری