شنبه 21 فروردين 1400 - 19:0
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مناسبت عيد سعيد غديرانجام شد

رونمايي از چهار کتاب در همايش رهروان ولايت در گرگان

همزمان با برگزاري همايش رهروان ولايت که با حضور آيت الله سعيدي، نماينده ولي فقيه در سپاه برگزار شد، از ۴ کتاب با موضوع دفاع مقدس و ايثار و شهادت رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان،حجت الاسلام عليرضا رياحي، مسئول سازمان بسيج طلاب و روحانيون سپاه نينوا استان گلستان گفت: اين مراسم به مناسبت عيد سعيد غدير و به سبب تجليل از دست اندرکاران بسيج طلاب و روحانيون و تقدير از نويسندگان 4 کتاب در حوزه ايثار و شهادت انجام شد.

وي افزود: در اين مراسم از 4 کتاب با عناوين "عروج در جنگل" به نوشته عبدالجواد عموزاد خليلي، "نقش بي بديل" نوشته کبري گيلکي، "حماسه سازان محراب" نوشته صغري معتمدي، "حديث صداقت " نوشته فاطمه احمدي رونمايي شد.

رياحي خاطرنشان کرد: استان گلستان 68 شهيد روحاني دارد که ما با استفاده از روش هاي نوين به دنبال جمع آوري آثار و اسناد مربوط به آنها بوده و براي هر کدام از آنها در صورت وجود منابع خوب مي توانيم کتاب بنويسيم.

مسئول سازمان بسيج طلاب و روحانيون سپاه نينوا گلستان از حضور پررنگ طلاب در اين جلسه تشکر کرد و گفت: طلاب در تبليغ درست آيين اسلام و جلوگيري از انحرافات نقش اساسي داشته و بايد به عنوان سدي محکم در مقابل اين هجمه ها بايستند.

گفتني است اين همايش در1آبان92 با همکاري اداره کل تبليغات اسلامي وبسيج طلاب و روحانيون سپاه نينوا استان گلستان در سالن ولايت تبليغات اسلامي درگرگان برگزار شد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 0:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری