شنبه 21 فروردين 1400 - 19:56
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

پيام سازمان تبليغات اسلامي به مناسبت عيد سعيد غدير خم

سازمان تبليغات اسلامي به مناسبت فرارسيدن هجدهم ذي‌الحجه‌الحرام عيد سعيد غدير خم، با صدور پيامي روز بزرگ ولايت را به عموم ملت ايران تبريك گفت.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين پيام آمده است:

الحمدلله الذي جعلنا من‌المتمسكين بولايت اميرالمومنين علي ‌بن ‌ابي‌طالب عليه‌السلام. غدير تجلي اراده خداوند و نقطه عطفي در تاريخ بشريت است. غدير يك مكان محدود نيست، بلكه بي‌منتها و جاودانه است. زنجيره تداوم ايمان، وجدان پاك هستي و نبض حيات حقيقت است. زهي سعادت كه با غدير آشناييم و به آن مهر مي‌ورزيم و در سايه‌سار نخل ولايت، نفسي تازه مي‌‌كنيم و در تداوم پيمودن راه حق به افق‌هاي روشن دوردست چشم مي‌دوزيم.

غدير نه‌ بركه‌اي كه دريايي است خروشنده، آسماني‌است پر ستاره، تأكيدي‌ است بر حقانيت حقيقت مطلق، مظهري است بر قداست حق‌، دنيايي است به گستردگي قلب‌هاي حق‌طلب، و فضايي است سرشار از ترنم ايمان. ما با غدير زنده‌ايم و از درياي بيكرانه‌اي كه در غدير از فراز دست رسول صلي‌الله عليه و آله بر سرزمين بشريت جاري شد، طراوت و روشنايي مي‌گيريم. ما دست تولّي به دامن خورشيد مي‌زنيم...

فرارسيدن عيد بزرگ ولايت، عيد سعيد غدير خم را به عموم ملت مسلمان و ولايتمدار ايران تبريك و تهنيت عرض نموده، از خداوند منان مسئلت داريم ما را از متمسكين راستين به ولايت مولي‌الكونين اميرالمومنين علي عليه‌السلام محسوب فرمايد.

پنجشنبه 2 آبان 1392 - 0:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری