چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14:46
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

اداره تبليغات اسلامي شميرانات اعلام کرد:

اعزام گسترده مبلغ و مبلغه به مناسبت عيد غدير خم در شميرانات

همزمان با فرارسيدن هفته ولايت و امامت، واحد اعزام مبلغ تبليغات اسلامي شميرانات، اقدام به اعزام گسترده سخنران، مداح و قاري قرآن کريم به مساجد، حسينيه ها، ادارات، نهادها و اماکن متبرکه اين شهرستان مي کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان تهران، حجت الاسلام اکبر زوبين، کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شميرانات، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به اهميت واقعه عيد غدير خم و نظر به لزوم تبيين جايگاه ولايت و امامت در بين اقشار مختلف بويژه نسل نوجوان و جوان جامعه، واحد اعزام مبلغ اين اداره اقدام به اعزام مبلغان توانمند و فرهيخته در اين ايام و ليالي به مساجد، حسينيه ها، هيئات مذهبي، بقاع متبرکه، ادارات و سازمان ها، اماکن ديني، مراکز تبليغي فرهنگي و ديگر مکان هاي مذهبي شميرانات و روستاهاي دو بخش لواسان و رودبارقصران مي کند.

لازم بذکراست: سخنرانان و مادحين اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام) در برنامه هاي خود به نقش تاثيرگذار و بي بديل ولايت و امامت در جامعه و جايگاه رفيع ولايت فقيه و نيز لزوم پايبندي به رهبري و ولايتمداري مطلقه خواهند پرداخت.

گفتني است، هفته ولايت و امامت از روز شنبه بيست و نهم مهر تا روز پنجشنبه دوم آبان سال جاري( روز عيد سعيد غدير خم) مي باشد.

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 14:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری