جمعه 26 دی 1399 - 18:24
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي:

جشن ميلاد امام هادي (ع) در مسجد جامع سلماس برگزار شد

کارشناس تشکل هاي ديني اداره ي تبليغات اسلامي سلماس، از برگزاري باشکوه مراسم ميلاد امام هادي (ع) در مسجد جامع اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره ي کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، سيد مهدي ساجدي، روز دوشنبه 29 مهر ماه سال جاري با اعلام اين خبر افزود: جشن ميلاد باسعادت امام هادي (ع) با سخنراني حجت الاسلام سيد محمد موسوي امام جمعه سلماس و با حضور چشمگير مردم ولايتمدار و عاشقان اهل بيت (ع) بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در محل مسجد جامع اين شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام موسوي در اين مراسم گفت: پيشوايان و امامان معصوم انسانهايي کامل و برگزيده هستند که به عنوان الگوهاي رفتاري، هدايت جامعه به سوي تعالي را عهده دار شده اند، امام هادي (ع) نيز همچون نياکان خود در برابر ناملايمات بردبار بوده تا جايي که مصلحت اسلام و مسلمين ايجاب مي کرد اهانت و دشنام هاي دشمنان اسلام را به جان خريده و چه بسا عده ايي از کفار با ديدن رعفت و رفتار پيامبرگونه ايشان نادم شده و اسلام مي آوردند.

گفتني است اين مراسم با اجراي تواشيح، خواندن شعر، مداحي و پذيرايي با شربت و شيريني از مهمانان امام هادي (ع) به پايان رسيد.

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 14:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری