چهارشنبه 20 آذر 1398 - 15:29
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي مراسم عيد غدير خم در آبدانان

جلسه هماهنگي برگزاري عيد غدير خم در آبدانان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، جلسه هماهنگي جهت برگزاري مراسم عيد سعيد غدير خم با حضور حجت‌الاسلام حاجيلري امام جمعه آبدانان و مسئولين ادارات فرهنگي شهرستان در محل دفتر امام جمعه آبدانان برگزار شد .

در اين جلسه حجت‌الاسلام منوچهر رييسي ، رئيس اداره تبليغات اسلامي آبدانان ضمن تبريك اعياد قربان و غدير در سخناني به تقدير ازهمه عزيزان عرصه فرهنگي پرداخت و اظهار داشت : به لطف خداي سبحان و همكاري ادارات فرهنگي شهرستان ، فرماندارعزيز و همچنين پشتيباني امام جمعه محترم شهرستان فعاليتهاي بسيار خوبي در حوزه فرهنگي انجام شده است ، لذا انتظار ميرود در برنامه هاي آينده هم ما را ياري نمايند.

در ادامه حجت‌الاسلام حاجبلري امام جمعه آبدانان در سخناني ضمن خير مقدم و تبريك اعياد سعيد قربان و غدير خم ، با استناد آيات و روايان به ارزش والاي عيد غدير خم پرداخت و اظهار داشت : عيد غديرخم يكي از بزرگترين و ارزشمندترين اعياد ما شيعيان يعني هم عيد امامت و هم عيد لايت بود كه ثمره آن مدال افتخاري است به نام تشيع كه نسيب ما شده است .

وي افزود : انتظار ميرود همه عزيزان با برنامه ريزي دقيق زمينه يك جشن بسيار بزرگي كه در شان و جايگاه ائمه (ع) باشد را فراهم نمايند تا شاهد حضور همه مردم عزيزمان در اين مراسم معنوي باشيم.

در پايان هر كدام ار اعضاء نكته نظرات خود را بيان داشتند .

اين جلسه به ميزباني دفتر امام جمعه و همكاري اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد.

اين جلسه روز يكشنبه 28 مهر 92 برگزار شد .

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 9:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری