دوشنبه 4 تير 1397 - 4:53
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

فرماندار شهرستان البرز عنوان كرد :

آينده و سرنوشت اين کشور و نظام در دست جوانان است

فرماندار شهرستان البرزدر بين اعضاء كانونهاي فرهنگي تبليغي گفت : آينده و سرنوشت اين کشور و نظام در دست جوانان است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين ، غلامرضا حسن پور فرماندار شهرستان البرز روز سه شنبه 30 مهر ماه در بين اعضاء كانونهاي فرهنگي تبليغي، اظهار داشت: جوانان ايراني استعداد هاي روشن منطقه هستند و اين قشر از جامعه باعث پيشرفت و آباداني ايران اسلامي مي گردند و آينده و سرنوشت اين کشور و نظام در دست جوانان است.

دراين نشست که در فضايي کاملاً صميمي برگزار شده بود جوانان به بيان ديدگاه ها و نظرات خود را به فرماندار گفتند.

غلامرضا حسن پور فرماندار شهرستان البرز در اين نشست اظهار داشت : جوانان ايراني استعداد هاي روشن منطقه هستند و اين قشر از جامعه باعث پيشرفت و آباداني ايران اسلامي مي گردند و آينده و سرنوشت اين کشور و نظام در دست جوانان است.

وي با بيان اين نکته که جوانان موتور محرک هر جامعه اي مي باشند، اظهار داشت : تقويت روحيه خلاقانه و فراهم نمودن زمينه براي ايجاد و نوآوري توسط جوانان وظيفه همه مسئولين است و بايد تلاش کنيم تا جوانان خلاق از اين فرصت ها استفاده نمايند.

حسن پور با اشاره به نعمت ارزشمند جواني، گفت: خداوند نعمتهاي زيادي به ما داده است و ما بايد قدردان آنها باشيم و يکي از اين نعمتها، نعمت جواني است، اگر ما الان قدر آن را ندانيم ديگر نمي توانيم آن را بدست آوريم و يکي ديگر از نعمتهاي ديگري که خدا به ما عطا کرده است نعمت در کنار هم بودن است و من خدا را شاکر هستم که در جمع شما عزيزان حضور دارم.

فرماندار شهرستان البرز در ادامه افزود: در حال حاضر ما به خاطر فضاهاي مجازي ايجاد شده از يکديگر دور شده ايم ولي امروز فرصتي فراهم شد که در کنار هم باشيم .

غلامرضا حسن پور در ادامه اين نشست با اشاره به ديدار مقام معظم رهبري با جوانان اظهار داشت: مقام معظم رهبري در نشست با جوانان اظهار داشتند جوانان بايد علم ، تهذيب نفس و ورزش را داشته باشند .

گفتني است : اين نشست در مسجد رسول اكرم شهر الوند برگزار شد .

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 9:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری