جمعه 9 اسفند 1398 - 22:2
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست تبليغات اسلامي لردگان:

ارتقاء فرهنگ كتاب و كتابخواني از مهم ترين اهداف تأسيس كتابشهر است

سرپرست تبليغات اسلامي لردگان در ديدار با مدير كتابشهر اين شهرستان، ارتقاء فرهنگ كتاب و كتابخواني و نهادينه کردن فرهنگ مطالعه از مهم ترين اهداف تأسيس كتابشهر دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، حجت الاسلام سيد ابوالفضل صالحي در اين ديدار گفت: ارتقاء فرهنگ كتاب و كتابخواني و نهادينه کردن فرهنگ مطالعه بين همه افراد جامعه به ويژه جوانان و نوجوانان از جمله مهمترين اهداف راه اندازي کتابشهر در شهرستان است.

وي با اشاره به اينكه بازديد از کتابشهر در افراد ايجاد انگيزه مي کند، افزود: اگر تعداد کتاب هاي عرضه شده در کتابشهر افزايش يافته و از تنوع بيشتري برخوردار باشد، بازديدکنندگان براي خريد و مطالعه کتاب ترغيب مي شوند.

عباسقلي مرادي، مدير كتابشهر لردگان هم در اين ديدار ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي فرهنگي انجام شده در شش ماهه نخست امسال در اين مرکز گفت: کتاب هاي درخواستي در صورت موجود نبودن در كتابشهر در مدت بسيار کوتاه تهيه و در اختيار مخاطبان قرار مي گيرد.

گفتني است، ديدار مدير کتابشهر شهرستان لردگان با سرپرست جديد تبليغات اسلامي اين شهرستان، بيست ونهم مهر 1392 در دفتر سرپرست اين نهاد برگزار شد.

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 9:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری