شنبه 21 فروردين 1400 - 19:9
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي گلستان:

جشن هاي غدير با رويکرد مردمي برگزارشود

حجت الاسلام ولي نژاد : برگزاري برنامه‎هاي فرهنگي درجشن غدير با رويکرد مردمي باعث، مانايي، بقا و ماندگاري آن مي‎شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گلستان حجت الاسلام نورالله ولي نژاد استفاده از ظرفيت مردمي را در برگزاري برنامه‎هاي فرهنگي موثر دانست و گفت: برگزاري برنامه‎هاي فرهنگي با رويکرد مردمي باعث، بقا و ماندگاري آن مي‎شود.

حجت‎الاسلام نورالله ولي‎نژاد در جلسه ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولايت در گلستان اظهار داشت: اگر براي نشست‎هاي مردمي و استفاده از ظرفيت‎هاي آنان تمهيد مقدمات شود نتيجه‎بخش خواهد بود.

وي با تاکيد بر اينکه غدير عامل وحدت است، تصريح کرد: لازم است تا نسبت به جلسه مشترک با اهل سنت درباره برگزاري برنامه‎هاي غدير مبادرت شود تا برنامه‎ها در حد وسيع‎تر و معنادارتر در سطح استان انجام شود.

مديرکل تبليغات اسلامي گلستان با اشاره به اينکه اجراي برنامه‎ها نبايد فقط معطوف به شهرها شود، بيان داشت: با توجه به اينکه 50 درصد جمعيت در روستاها هستند، اما در اين راستا کمي غفلت شده لذا بايد برنامه‎ها را به سمت روستاها نيز سوق دهيم.

ولي‎نژاد با بيان اينکه برگزاري برنامه‎هاي فرهنگي در روستاها بسترساز خوبي خواهد بود، خاطرنشان کرد: نبايد اجراي کارها را در حد کوچک ببينيم بلکه نياز است تا يک نگاه عمومي حاکم شده و اثربخشي و بازخورد برنامه‎هاي فرهنگي را در حد وسيعي به نظاره بنشينيم.

وي نقش رسانه و صدا و سيما را در اين راستا مهم خواند و افزود: صدا و سيما به دليل اينکه شکل عمومي‎تري دارد داراي مستمع بيشتري است لذا برگزاري ميزگردها و گفتمان‎ها که بر اساس کار کارشناسي انجام شود مي‎تواند مخاطبان زيادي را جذب کند.

مديرکل تبليغات اسلامي گلستان از صدا و سيماي استان خواست تا در محتوابخشي و فرهنگ‌سازي برنامه‎ها با جديت ورود کند و ادامه داد: از اعياد سعيد قربان تا غدير 10 روز فرصت وجود دارد که نياز است برنامه‎ها سازمان‎يافته‎تر و با شخصيت‎هاي متفاوت دانشگاهي، حوزوي، هنرمندان، شعرا و افرادي که مي‎توانند نقش‎آفرين باشند انجام شود.

ولي‎نژاد از دستگاه‎هاي اجرايي استان خواست تا نسبت به فضاي تبليغاتي در ايام دهه امامت و ولايت مشارکت گسترده داشته باشند و اين اقدام در سطح استان نمود ظاهري زيبايي را به تصوير بکشد.

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 9:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری