دوشنبه 18 اسفند 1399 - 12:34
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات خاش:

تبيين حقانيت دين الهي،جامعه را از انحراف باز مي‌دارد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش گفت: شايسته است كه در عيد بزرگ غدير،حقيقت و حقانيت دين الهي و تعيين جانشيني به حق را تبيين كنيم؛ چرا كه جامعه هدايت شده و رسته از دامن گناه و آلودگي مي‌تواند جامعه شايسته الهي باشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام نوروزعلي قرباني،اظهار كرد: ‌اگر حادثه غدير نبود، امت در پيمودن راه حقيقي اسلام دچار انحراف و گمراهي مي‌شدند و از همين روست كه همه ما بايد به اين ركن اهميت و بهاي خاص بدهيم.

وي افزود: عيد غدير، عيد بزرگ و عظيم امت اسلامي است و شايسته است كه در اين عيد بزرگ، حقيقت و حقانيت دين الهي و تعيين جانشيني به حق را تبيين كنيم؛ چرا كه جامعه هدايت شده و رسته از دامن گناه و آلودگي مي‌تواند جامعه شايسته الهي باشد.

حجت‌الاسلام قرباني اظهار كرد: پيامبر اسلام(ص) در حجةالوداع، امامت و ولايت اميرالمؤمنين حضرت علي(ع) را اعلام فرمود و در عيد غدير، در واقع هدايت بشري تكميل شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي خاش همچنين به مذاكرات اخير رياست جمهوري اشاره و خاطرنشان كرد:‌ ما در اين مذاكرات شفاف و روشن ديدگاه‌هاي حقيقي جمهوري اسلامي ايران را تبيين كرديم و به دنيا نشان داديم كه هرگز از اين مطالبات و حق و حقوق واقعي كوتاه نيامده و عقب‌نشيني نمي‌كنيم.

حجت‌الاسلام قرباني در پايان با بيان اينكه در تمام مذاكرات دشمنان به‌ويژه تحركات رژيم صهيونيستي اسباب اختلال و برخي تنش‌ها را فراهم آورده است، تصريح كرد: تا زماني كه آمريكا و غرب دنباله‌روي سياست خصمانه صهيونيسم باشند در اين مذاكرات نتايج و دستاوردهاي حقيقي به‌دست نمي‌آيد و شايسته است طرف‌هاي مذاكره‌كننده از خود رژيم صهيونيستي بخواهند تا سلاح‌هاي هسته‌اي خود را امحا كند سپس در ميدان اظهار نظرهاي نابخردانه وارد شود.

چهارشنبه 1 آبان 1392 - 9:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری