پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 5:27
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور فرهنگسراي قرآن و عترت تبليغات اسلامي زنجان در نمايشگاه'غدير و ولايت'

مسئول کميته فرهنگي و تبليغي بنياد غدير استان زنجان از حضور فرهنگسراي قرآن و عترت تبليغات اسلامي زنجان در نمايشگاه'غدير و ولايت' خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، علي جعفري گفت: کميته فرهنگي و تبليغي بنياد غدير در استان زنجان جلسات متعددي را براي برنامه ريزي و اجراي برنامه هاي مختلف در دهه ولايت انجام داده است که شاخص ترين آن برگزاري نمايشگاه سه روزه غدير و ولايت در محل بازسازي واقعه غديرخم است.

وي با اشاره به اينکه غرفه هاي متعددي براي اين نمايشگاه پيش بيني شده است، ادامه داد: غرفه پاسخگويي به شبهات و سوالات مربوط به مسائل ديني و مذهبي توسط حوزه علميه خواهران و برادران در اين نمايشگاه داير مي شود.

مديرکل امور اجتماعي استانداري زنجان به غرفه کودکان و نوجوانان در محل نمايشگاه اشاره کرد و افزود: اين غرفه نيز توسط کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان راه اندازي مي شود و ايجاد محيطي شاد همراه با تبيين واقعه غدير با زبان شعر و داستان از فعاليت هاي اين غرفه خواهد بود.

اين مقام مسئول به مسابقه کتاب و کتابخواني با موضوع غدير اشاره کرد و ادامه داد: اين مسابقه از سوي مديريت کتابخانه هاي عمومي استان زنجان با توزيع کتاب غدير در اين دهه برگزار مي شود.

جعفري به چاپ مجموعه اي از محصولات فرهنگي با موضوع غدير در استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: فرهنگسراي قرآن و عترت استان زنجان در راستاي تبيين واقعه غدير اين مجموعه فرهنگي را چاپ و در بين علاقمندان توزيع خواهد کرد.

مدير کميته فرهنگي و تبليغي بنياد غدير استان همچنين به برگزاري مسابقه غدير نيز اشاره کرد و افزود: اين مسابقه از سوي جهاد دانشگاهي استان زنجان در دهه ولايت برگزار مي شود.

نمايشگاه "غدير و ولايت" همزمان با عيد سعيد غدير خم به مدت سه روز در محل بازسازي واقعه غدير خم در محل دانشگاه آزاد اسلامي زنجان داير مي شود.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 15:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری