شنبه 9 اسفند 1399 - 5:2
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

از سوي دارالقرآن الکريم تبليغات اسلامي مازندران:

430 مؤسسه و خانه قرآن مازندران جشن غدير را برگزار مي کنند

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي مازندران از برگزاري جشن غدير و برنامه هاي فرهنگي قرآني توسط 430 مؤسسه و خانه قرآن اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، سعيد قرباني روز دوشنبه 29 مهر ماه 92 ضمن تبريک فرا رسيدن عيد سعيد غدير و بزرگداشت دهه معنوي ولايت، ويژه برنامه هاي اين واحد در دهه ولايت را تشريح کرد.

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي مازندران در ادامه افزود: ديدار و اكرام علما و سادات ويژه قرآن آموزان و مربيان ، برگزاري ايستگاه نقاشي و طراحي ويژه كودكان و نوجوانان ، برگزاري ايستگاه قرآن بخوان جايزه بگير ، مسابقه كاردستي با نماد غدير توسط مؤسسات قرآني و مسابقه قصه گويي و دكلمه خواني ويژه قرآن آموزان از برنامه هاي اين واحد در دهه ولايت است.

وي تهيه و توزيع بورشور و ويژه نامه غدير و چاپ و توزيع تراكت و اطلاعيه توسط مؤسسات و خانه هاي قرآن را از ديگر برنامه ها عنوان کرد و ادامه داد: توزيع بسته هاي عيدانه توسط مؤسسات و خانه هاي قرآن ، افتتاحيه مؤسسات و خانه هاي قرآن و نامگذاري آن به نام غدير ، ختم صلوات و قرآن و نذر روزه سلامتي امام زمان(ع)، برگزاري جشن مشترك توسط مؤسسات و خانه هاي قرآن و برگزاري گفتمان هاي قرآني در دهه ولايت از اهم برنامه هاي اين واحد است.

قرباني در پايان، فراخوان مقاله از خطبه غدير و ارسال مقاله برتر شهرستاني به صورت تايپ شده به استان ، حضور در اماكن مقدسه و قرائت ادعيه ، اجراي مسابقات چند جانبه قرآني ( قرائت ، حفظ ، مفاهيم و اذان)، برگزاري شب شعر و مشاعره در حوزه قرآن و ولايت و برترين نامه به امام علي (ع) در يك صفحه a4 و ارسال آن به استان را از برنامه هاي مهم دارالقرآن مازندران دانست.

گفتني است ،‌برنامه هاي ويژه غدير در 430 موسسه ،‌مرکز و خانه هاي قرآن شهر و روستا با حضور بيش از 10000 قرآن آموز در حال برگزاري است .

دوشنبه 29 مهر 1392 - 15:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری