شنبه 9 اسفند 1399 - 4:5
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان:

نقد ابزاري، براي توسعه همه جانبه است

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان، نقد را ابزاري مهم براي توسعه جامعه دانست و گفت: نقد باعث رشد و تعالي جامعه در همه حوزه ها مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، حجت الاسلام اذن الله خدايي 29 مهر ماه ، وجود نقد در جامعه را بسيار مهم دانست و افزود: در قرآن کريم نقد به معناي اين است که حق را بگويي و حق بشنوي بنابراين بايد به نقد توجه شود.

وي اظهار داشت: در قرآن کريم هم آمده که انسان مومن کسي است که عيب برادر خود را بگويد تا فرد براي برطرف کردن اين عيب تلاش کند.

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان گفت: انتقاد شونده بايد از نقدي که در مورد وي شده استقبال کند ، چرا که او درصدد برطرف کردن ضعفهاي او است.

حجت الاسلام خدايي تاکيد کرد: نقد از نقدينگي مي آيد چرا که از يک چيز بسيار کوچک مي توان يک چيز با ارزش را به وجود آورد و به يک چيز ناب رسيد.

وي در ادامه انتقاد در امور اجتماعي را بسيار مثمر ثمر دانست و گفت: نقد جدا کردن و شناساندن ضعفها است بنابراين در جامعه بايد نقد تقويت و فرهنگسازي شود، چرا که نقد باعث مي شود مسئولان در کار خود دقت کنند و بدانند که ضعفها چيست و درصدد برطرف ضعفها تلاش و نقاط قوت خود را هم تقويت کنند.

مدير کل تبليغات اسلامي استان زنجان تصريح کرد: در کشور ما نقد وجود دارد و در اين ميان رسانه ها نقد لازم را اولويت کاري خود دارند چرا که رسانه ها ضعفها را شناسايي کرده و به گوش مسئولين مي رسانند.

حجت الاسلام خدايي افزود: مسئولين از رسانه ها حساب مي برند و در اين راستا مي توانند خوب نقد کنند و درصدد برطرف ضعفها تلاش کنند و نقد را اولويت کاري خود قرار دهند.

وي در ادامه گفت: در جامعه اي که نقد نباشد آن جامعه مريض است و هيچ وقت توسعه نمي يابد.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 15:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری