جمعه 16 خرداد 1399 - 4:32
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل تبليغات اسلامي همدان:

مديريت فعاليت هاي فرهنگي نيازمند هماهنگي و تعامل دستگاه هاي دولتي است

مديرکل تبليغات اسلامي همدان گفت: مديريت فعاليت هاي فرهنگي نيازمند هماهنگي و تعامل دستگاه هاي دولتي و به ويژه دستگاه هاي مرتبط در حوزه فرهنگي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام علي دشتکي در نشستي مشترک با ابراهيم کارخانه اي نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با تأکيد بر پرهيز از هر نوع موازي کاري در اجراي برنامه هاي فرهنگي و تعامل و همکاري هر چه بيشتر نهادهاي مرتبط در اين زمينه اظهار داشت: فعاليت هاي فرهنگي بايد به گونه اي سازماندهي و ساماندهي شوند که توسعه و گسترش معرفت دين و رشد فرهنگي جامعه را به دنبال داشته باشد.

وي با اشاره به ظرفيت هاي اين استان براي تقويت و توسعه فعاليت هاي فرهنگي افزود: با توجه به وجود اين ظرفيت ها انتظار مي رود كه تمامي ادارات و سازمان هاي دولتي متولي حوزه فرهنگ هماهنگي و همكاري بيشتري را با يکديگر داشته باشند.

حجت الاسلام دشتکي بر ضرورت تداوم و استمرار در طرحهاي فرهنگي تأکيد و خاطرنشان کرد: با توجه به تهاجم فرهنگي از سوي دشمنان لازم است برنامه هاي فرهنگي و تبليغي به شکل مدون و راهبردي در سطح جامعه اجرايي شود.

اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به اينکه سازمان تبليغات اسلامي هم به عنوان نهاد انقلاب اسلامي داراي اهدافي در بحث تبليغات ديني و معارف اسلامي است، تصريح کرد: اين سازمان فعاليت‌هاي مؤثري در زمينه فعاليت‌هاي ديني و ارتقاء فرهنگي جامعه داشته که گسترش و نشر قوانين و معارف اسلام ناب محمدي، بالا بردن سطح دانش اسلامي مردم و عمق بخشيدن به آن، تبيين اهداف و مواضع عقيدتي و سياسي انقلاب اسلامي و تحكيم مباني آن، انسجام، سازماندهي و هماهنگ ساختن فعاليت‌هاي تبليغاتي مردم، مقابله فكري با فرهنگ ضد اسلامي و ضد انقلابي و عمق بخشيدن به فعاليت‌هاي تبليغي و فرهنگي از جمله مباني اصلي اين نهاد بوده است.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 15:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری