شنبه 9 اسفند 1399 - 4:54
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

از سوي حوزه هنري استان سمنان

کتاب «تجسم يک باور» روانه بازار کتاب شد

کتاب نفيس «تجسم يک باور» شامل عکس هاي منتشر نشده از استان سمنان در دوران انقلاب اسلامي که از سوي حوزه هنري استان سمنان منتشر شده است روانه بازار کتاب شد .

به گزارش روابط عمومي حوزه هنري استان سمنان ، کتاب نفيس «تجسم يک باور» با عنوان «جلوه هايي از حماسه سياسي مردم استان سمنان در سال هاي 57 و 58 » شامل عکس هاي منتشر نشده انقلاب اسلامي در استان سمنان که دهم مهر ماه سال جاري طي مراسمي با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان ، رئيس حوزه هنري کشور ، استاندار سمنان و مديران دستگاه هاي فرهنگي و اجتماعي استان ، رونمايي شده بود روانه بازار کتاب شد .

کتاب «تجسم يک باور» در قطع رحلي ، با جلد گالينگور داراي 160 صفحه است و 210 قطعه ازعکس هاي منتشر نشده انقلاب اسلامي در استان سمنان را در خود جاي داده است .

دستگاه هاي اجرايي استان و علاقمندان مي توانند جهت خريد اين کتاب که در راستاي حمايت از آثار توليدي استان و اشاعه و ترويج فرهنگ انقلاب اسلامي است به نمايندگي انتشارات سوره مهر استان وابسته به حوزه هنري استان سمنان واقع در سمنان ، باغ فردوس ، خيابان شهيد صفائيان مراجعه و يا با شماره تلفن 3335557 تماس حاصل نموده و از تخفيف ويژه نيز برخوردار شوند .

دوشنبه 29 مهر 1392 - 13:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری