سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 17:46
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

قرآن نور روشنايي و ريسمان محکم فضيلت است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهربابک گفت : قرآن نور روشن ، ريسمان محکم فضيلت ومرتبه بلند ي است و مايه شفا وسعادت است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام حميد مهدوي ، در ديدار با مسئول خانه قرآن خاتم الانبياء شهر خاتون آباد و بازديد از اين خانه ي قرآني بيان داشت : هرکس ازقرآن روشنايي طلب نمايد خداوند او را منوّر فرمايد و اگر آمورش را به آن وا گذارد خداوند او را حفظ کند و هر کس به قرآن توسل جويد خداوند نجاتش بخشد.

حجت الاسلام مهدوي اظهار داشت : زماني که يک مؤمن قرآن را قرائت مي کند خداوند درهاي رحمتش را به روي او باز مي کند و به ازاي هر حرفي که ازدهان او خارج مي شود ملکي را خلق مي کند که تا روز قيامت خداوند را براي او تسبيح مي کند وبه درستي که در نزد خداوند بعد از فرا گرفتن علم هيچ چيز محبوبتر ازقرائت قرآن نيست .

وي همچنين بهره‌گيري از آموزه‌هاي قرآن را بهترين راه مقابله با هجمه فرهنگي دشمنان دانست و گفت: با توجه به تهاجم فرهنگي و انحراف‌هايي كه به‌وجود آمده جامعه نياز به اشاعه و ترويج بيشتر قرآن و فرهنگ ديني دارد.

مهدوي عنوان کرد : احياء اين مجموعه هاي معنوي و قرآني با شرايط و اقتضائات نوين در عصر حاضر که فرزندان اين مرز و بوم در معرض آسيب هاي مختلف فکري و اجتماعي قرار گرفته اند ، ضرورتي جدي است.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 12:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری