دوشنبه 28 مرداد 1398 - 0:6
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري نشست شب ادبيات کودک و نوجوان در ملاير

معاون فرهنگي و هنري حوزه هنري استان همدان از برپايي سي و هفتمين نشست شب ادبيات کودک و نوجوان همدان با حضور علاقمندان و فعالان اين رشته در سينما بهمن ملاير خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، تيمور آقامحمدي اظهار داشت: به همت حوزه هنري استان همدان شب ادبيات کودک و نوجوان در ملاير برگزار مي‌شود.

وي افزود: حوزه هنري استان همدان به عنوان تنها برگزارکننده نشست‌هاي تخصصي ادبيات کودک و نوجوان در استان، سال گذشته با آغاز فعاليت خانه ادبيات کودک و نوجوان، ادامه کار خود را در اين زمينه به شکل تخصصي‌تر دنبال کرد و اکنون نيز با برپايي نشست‌هاي ماهانه خود در ديگر شهرهاي استان، دامنه فعاليت را گسترده‌تر کرده است.

معاون فرهنگي و هنري حوزه هنري استان همدان گفت: تعدادي از فعالان نشست‌هاي ماهانه شب ادبيات کودک و نوجوان استان از شهرستان‌هايي نظير ملاير، اسدآباد و بهار در اين برنامه حضور دارند که با برپايي دوره‏‌هاي اين نشست‏‌ها در ديگر شهرستان‌ها، امکان دسترسي تمام علاقه‌مندان به فراهم مي‌شود.

وي ادامه داد: سي و هفتمين نشست ماهانه شب ادبيات کودک و نوجوان همدان با حضور علاقه‌مندان و فعالان اين رشته روز چهارشنبه يکم آبان جاري از ساعت 14 و در طبقه فوقاني سينما بهمن ملاير برگزار مي‌شود.

آقامحمدي خاطرنشان کرد: در اين نشست شاعران و نويسندگان عرصه کودک و نوجوان گردهم آمده و ضمن طرح مباحث تخصصي ادبي، به خوانش و بررسي تازه‌ترين آثار خود خواهند پرداخت.

وي گفت: اين نشست‌ها با هدف آشنايي هنرمندان شهرستان ها با يکديگر، تشويق آنان براي خلق آثار فاخر و ماندگار و نيز حمايت از شاعران و نويسندگان کودک و نوجوان مقيم شهرستان‌ها برگزار مي شود.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 11:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری