دوشنبه 4 تير 1397 - 8:42
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري آموزش خانواده درشهرستان خنج

با حضور حجت الاسلام دانش،درمسجد اهل بيت شهرستان خنج جلسه آموزش خانواده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان فارس، جلسه آموزش خانواده با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج و با حضور حجت الاسلام دانش معاون محترم فرهنگي استان فارس درمسجد اهل بيت (ع) و با حضور اقشار مختلف مردم برگزارشد.

دراين مراسم ابتداحجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خنج ازحضور پر بارحجت الاسلام دانش در شهرستان سپاسگزاري كردند.

درادامه حجت الاسلام دانش گفت:تشكيل خانواده يكي ازمقدس ترين و مهم ترين اتفاقي است كه درزندگي انسان رخ مي دهد، آنچه مهم است تحكيم بنيان خانواده است كه دراين راستا عوامل فراواني مؤثراست.

وي يكي از عوامل تاثير گذار در استحكام خانواده راصداقت ذكر كرده و اظهار داشت زماني زندگي ازصفاي خوبي برخوردار مي شود كه مرد و زن با راستي و شفاف و زلال با يكديگر زندگي كنند.

حجت الاسلام دانش در ادامه با اشاره به الگو بودن پيوند آسماني امام علي (ع) وحضرت زهرا(س) افزودند: يكي از اسرار اين خانواده موفق، عليرغم سادگي و محقر بودن صداقت است كه هم فاطمه زهرا(س) آن را بيان مي كند وهم امام علي (ع) آن راتاييد مي كند.

درادامه وي با تبيين و تشريح نقش صبر و تحمل يكديگر افزودند:يکى از علل مهم اختلافات خانوادگى عدم وجود صبر و تحمل در مشكلات خانوادگي است كه اگر در هر موقعيتي كه براي افراد خانواده پيش مي آيد با صبر و اطمينان وتحمل يكديگرو با مشورت و همفكري صورت گيرد بسياري از مشكلات حل مي شود.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 9:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری