يكشنبه 28 دی 1399 - 19:44
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي 203 برنامه ويژه فرهنگ حجاب و عفاف در بندرماهشهر

رييس اداره تبليغات اسلامي بندرماهشهر از اجراي 203 برنامه ويژه حجاب و عفاف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، حجت‌الاسلام سيد علي رضوي، رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بندرماهشهر از برگزاري 203 برنامه و مراسم توسط اداره تبليغات اسلامي و روحانيون مستقر در شش ماهه اول سال جاري خبر داد.

وي افزود: اين برنامه‌ها با موضوعاتي از قبيل، ترويج فرهنگ عفاف و حجاب، تبيين ضرورت عفاف و حجاب، آثار و فوائد حجاب و عفاف در جامعه، آسيب‌هاي عدم رعايت حجاب در جامعه، ارائه الگوي مناسب حجاب اسلامي در جامعه امروز بوده که در راستاي نهادينه كردن فرهنگ حجاب و پوشش اسلامي در جامعه و رعايت عفت عمومي اجرا  شد.

رضوي رعايت عفاف و حجاب را تضمين کننده سلامت جامعه دانست و گفت: توجه به اين فريضه مهمّ سبب حفاظت از ارزش وجودي زنان در جامعه مي‌شود، همه بايد توان خود را براي نهادينه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه به کار ببرند.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بندرماهشهر، اجراي برنامه‌هاي ديني، فرهنگي و قرآني را در عرصه عفاف و حجاب، نيازمند يک برنامه‌ريزي مدّون و کارشناسي دانست و تأکيد کرد: بايد فعاليت‌هاي پژوهشي در اين حوزه دنبال شود و در ادامه با توجه به نتايج و بررسي‌هاي صورت گرفته به اقدامات اجرايي بپردازيم.

گفتني است، اين برنامهها طي شش ماه اول سال 92 در سطح شهرستان، مناطق محروم، حاشيه و روستاهاي بندرماهشهر برگزار شد.

دوشنبه 29 مهر 1392 - 9:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری