يكشنبه 28 دی 1399 - 19:45
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي استان بوشهر

جلسه ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در مناسبت هاي ديني استان به رياست نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر و با حضور مديرکل تبليغات اسلامي و ساير اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي استان بوشهر، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر در اين جلسه با اشاره به ضرورت فرهنگي و ارائه نقشه راه در حوزه مباحث ديني در استان اظهار داشت: اهميت استان بوشهر و نقش تاثيرگذار مباحث فرهنگي و مذهبي در تحولات جنوب ايران بر هيچکس پوشيده نيست.

آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري ادامه داد: استفاده بهينه از نظريات پژوهشگران حوزه مذهبي در نهايت منتج به تهيه نقشه راه فرهنگي و اطلس جامع مذهبي مي شود که تحقق اين امر گام مهمي در ارتقاء رشد توسعه فرهنگ اصيل مذهبي در استان خواهد شد.

در ابتداي اين نشست حجت الاسلام عبدالرضا سروستاني، مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر نقش ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در نوآوري و تبليغ سبک هاي مناسب با شئون مراسم مذهبي و برنامه ريزي جهت ارتقاء راهکارهاي تقويت و توسعه فرهنگ ديني در جامعه را نقشي مهم و ارزشمند عنوان کرد.

وي در ادامه اين جلسه که 23 مهر 92 در دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد، با اشاره به اهميت غدير و نقش آن در جامعه افزود: سبک زندگي اسلامي و ترويج آن در جامعه بايد به عنوان يکي از اهداف تمامي کارهاي فرهنگي در جامعه به شمار آيد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 13:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری