شنبه 5 خرداد 1397 - 4:56
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حوزه هنري استان البرز خبر داد:

صداي ماندگار موسيقي ايراني در کافه کتاب سماء

کامل ترين مجموعه آرشيو موسيقي ايراني در کافه کتا ب سماء در دسترس هنردوستان البرزي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز،به نقل از حوزه هنري استان البرز؛مصاحبه معاونت فرهنگي هنري حوزه هنري استان البرز در خصوص راه اندازي کامل ترين آرشيو موسيقي ايراني خبر خوشي بود که دوستداران موسيقي در استان البرز را به اشتياق شنيدن نواهاي مورد علاقه خويش به کافه کتاب سما خواهد کشاند.

ديري نيست که مخاطبان هنر در استان البرز براي تأمين خوراک فرهنگي خويش لاجرم مجبورند مسافت نقاط مختلف استان به پايتخت را طي نمايند تا به آن چه دوست دارند برسند. حال اين خوراک فرهنگي مي تواند کتابي باشد درسي و يا مجموعه اي داستاني و يا شوق شنيدن يک آلبوم موسيقي.

اسماعيل آجرلو ،با اشاره به عدم وجود منابع فرهنگي مناسب نياز مخاطبان در استان البرز خبر خوش راه اندازي کامل ترين آرشيو موسيقي ايراني در کافه کتاب سماء را به هنر دوستان البرز اعلام نمود تا زين پس علاقمندان موسيقي در استان البرز براي تأمين نواي مورد علاقه خويش به جاي رفت و آمد پر هزينه و دردسر به تهران ضمن تهيه موسيقي مورد نظر خويش از آرامش حضور در کافه کتاب سماء و صرف چاي و موسيقي و مطالعه کتاب بهره مند شوند.

آجرلو، اضافه کرد: اين مجموعه که با تلاش دقيق کارشناسان حوزه هنري البرز تهيه شده است براي اولين بار در استان البرز در اختيار مخاطبان البرزي قرار مي گيرد و جزء جامع ترين آرشيوهاي موسيقي ايراني است که تاکنون جمع آوري شده است.

اسماعيل آجرلو ،ابراز اميدواري کرد راه اندازي اين آرشيو موسيقي بتواند موجب جريان سازي فرهنگي مطلوبي در تکميل منابع فرهنگي استان البرزشود .

وي در اين خصوص به خبرنگار حوزه هنري گفت: اين مجموعه گرانبها با هدف توزيع و دسترسي آسان براي علاقه مندان به اين هنر در استان البرز جمع آوري شده و اميد است ساير دستگاه هاي فرهنگي مسئول در اشائه اين فرهنگ نقش حياتي خويش را ايفا نمايند.

آجرلو ،در ادامه گفت: در جمع آوري اين آرشيو تلاش شده است ذائقه و سليقه هاي سنين مختلف در نظر گرفته شودو عموم مردم با سلائق مختلف بتوانند موسيقي مورد علاقه خويش را در در اين آرشيو پيدا کرده و تهيه نمايند.

آجرلو، در پايان ضمن برشمردن ويژگي هاي منحصر به فرد اين مجموعه از قيمت مناسب نواهاي موجود و ارائه تخفيف ويژه اين محصولات خبر داد گفت: با توجه به اهميت دسترسي آسان مخاطبان در تکميل اين آرشيو سعي بر آن گرديده موسيقي هاي موجود با قيمت مناسب و در نظر گرفتن تخفيف ويژه اي در اختيار مخاطبان هنر دوست البرزي قرار گيرد.

گفتي است اين مجموعه براي اولين بار در استان البرز به همت دفتر موسيقي حوزه هنري استان البرز تهيه شده است علاقه مندان مي تواند جهت تهيه اين مجموعه به"کافه کتاب سماء"(مرکز عرضه محصولات فرهنگي حوزه هنري) به آدرس کرج/بلوار امامزاده حسن /بعداز مصلي نماز جمعه روبروي نمايندگي سايپا/کافه کتاب سماء مراجعه و از لذت تهيه مجموعه مورد نظر و ديگر مزاياي کافه کتاب سما بهره مند شوند.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 12:20
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری