چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 5:56
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

معنويت در خانواده مسير زندگي را تضمين مي کند

رئيس اداره تبليغات اسلامي زرند در گفتگويي با دبير شوراي هيئات مذهبي شهرستان،ضمن اشاره به نقش کليدي خانواده،مسير صحيح زندگي را در رسيدن به کاميابي و سعادت،وابسته به "معنويت" دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان،حجت الاسلام مهدي حسني در گفتگو با فروزنده بلوچي گفت: ما در جهاني زندگي مي کنيم که با بحران هاي اخلاقي متعددي مواجه است و گستردگي بحران ها، بسياري از افراد را در اقصي نقاط عالم نگران كرده است و هرکسي از ظن خود درباره علل اين بحران ها قلم زده و اظهار نظر مي كند. بعضي آن را محصول پيشرفت هاي متعدد علمي مي دانند، برخي علت آن را در فرو پاشي ساختار هاي سنتي جامعه جست و جو مي کنند و به باور بسياري ديگر دوري انسان از معنويت و خدا، علت العلل اين مشکل است.

حجت الاسلام حسني افزود:زماني که انسان در پرتو پيشرفت هاي ظاهري خود عالم را در سيطره خود مي ديد نمي دانست با جدايي از مبدأ و مقصد آفرينش چه بر سر خود خواهد آورد.

مهدي حسني تصريح کرد:در اين ميان نهاد خانواده به عنوان نهاد نخستين و اصلي اجتماع بيشترين زيان را از اين موضوع ديده است ؛ نگاهي به افزايش آمار جدايي و مشکلات خانوادگي در نقاط مختلف جهان خود شاهدي بر اين مدعا است.

حسني در پايان بيان داشت:معنويت به زندگي انسان معنا مي بخشد، و انسان را به هدفي عالي مي رساند و حلال مشکلات و برطرف کننده نارسايي ها در نظام خانواده و اجتماع است ، معنويت نقش بسزايي درکاميابي و سعادت يک زندگي خانوادگي دارد.

يكشنبه 28 مهر 1392 - 11:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری